Maak kennis met...

P. (Patrick) van der Stel

Patrick is onze controller. Hij doet alle boekingen, zorgt dat alle betalingen op tijd en accuraat worden uitgevoerd. Hij stuurt op kostenbeheersing, doet verslag en adviseert over de uitvoering van de financiële verslaggeving. Hij wordt ondersteund door ETL-BNA, de externe accountant van MAES notarissen. 

P. (Patrick) van der Stel

Patrick zegt...

"Ik hou van cijfers. Ben ik ook goed in. Voltooide een accountancy opleiding. Zit ook goed in de binaire getallen. De cijfers 1 en 0. Ik weet dus wel wat van computers en informatietechnologie. Is een hobby van me. Ik ben dan ook graag de sparring partner van Solid Partners, onze externe ICT beheerder. Wordt het mij toch ook te ingewikkeld, dan ga ik te rade bij mijn zoon. Hij is aan de TU Delft afgestudeerd in Computer Science and Engineering. Die weet weliswaar niets van accounting maar alles van ICT."       

Contact met Patrick

ma/di/wo/do/vr 

+31 (0)10 44 53 777

patrick.vanderstel@maesnotarissen.nl

 

Bekijk ook

Waarom MAES notarissen

Wij begeleiden onze klanten bij de momenten die er werkelijk toe doen in het leven. Zakelijk en privé. Wij bieden rust, betrouwbaarheid en zekerheid. Onberispelijk, toegewijd en integer. 

Maatschappelijk verantwoord ondernemen

Wij onderkennen de verantwoordelijkheid die wij dragen voor onze stakeholders; onze klanten, onze medewerkers, leveranciers, de overheid en de samenleving waar wij deel van uitmaken. Op zowel professioneel als maatschappelijk terrein. Onze maatschappelijke verantwoordelijkheid richt zich op drie thema’s: governance, een duurzame leefomgeving en sociale betrokkenheid. Wij hopen daarmee impact te kunnen hebben.